تلفن تماس : 02122475019

حساب کاربری

لطفا صبر کنید ...
×

انتشار پلاگین های پرداخت Joomshopping

Joomshoppin یکی دیگر از فروشگاه سازهای خوب جوملا می باشد که امکانات مناسبی برای راه اندازی یک فروشگاه حرفه ای را دارا می باشد . تیم وب ایرانیان اقدام به نوشتن پلاگین های پرداخت بانک های ایرانی و شرکت های درگاه واسط برای این کامپوننت نموده است و شما می توانید درگاه پرداخت مورد نظرتان را در وب ایرانیان خریداری نمایید . چنانچه درگاه مورد نظرتان را در سایت ما یافت نکردید می توانید آن را درخواست دهید تا در اسرع وقت در سایت قرار گیرد .

انتشار پلاگین های پرداخت RSform

کامپوننت rsform بدون شک یکی از برترین افزونه های فرم ساز جوملا می باشد و دارای قابلیت های بسیار زیاد و انعطاف پذیری بالایی میباشد . این افزونه نزد کاربران ایرانی بسیار محبوب می باشد و تعداد زیادی از سایت ها از rsform بهره میبرند . یکی از قابلیت های این افزونه ساخت فرم با قابلیت پرداخت می باشد و به همین جهت وب ایرانیان دست به نوشتن پلاگین های پرداخت بانک ها و درگاه های واسط ایرانی زده است . شما می توانید پلاگین مورد نظر خود را از سایت وب ایرانیان خرید نمایید همچنین در صورت یافت نشدن پلاگین برای درگاه مورد نظر خود می توانید آن را درخواست دهید تا در اسرع وقت در سایت قرار گیرد .

انتشار پلاگین های پرداخت Virtuemart

ویرچومارت از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین کامپوننت های فروشگاه ساز جوملا می باشد که کاربران زیادی در ایران از این کامپوننت استفاده می کنند . با استناد به این موضوع ما پلاگین های پرداخت بانک های داخلی و درگاه های واسط محبوب را منتشر کردیم و شما هم اکنون می توانید آنها را از سایت ما خریداری نمایید . چنانچه پلاگین مورد نظر شما در سایت وب ایرانیان یافت نشد می توانید درخواست دهید تا آن را در فروشگاه سایت منتشر نماییم .

انتشار پلاگین های پرداخت Hikashop

کامپوننت hikashop یکی از فروشگاه ساز های قدرتمند و محبوب جوملا می باشد و به همین جهت وب ایرانیان پلاگین های پرداخت بانک های ایرانی و درگا های واسط آن را منتشر کرده است .  شما میتوانید پلاگین پرداخت مورد نظر خود در سایت وب ایرانیان با قیمت مناسب خریداری نمایید . همچنین اگر پلاگین مورد نظر را در سایت ما یافت نکردید میتوانید درخواست دهید تا توسط ما نوشته شود و در سایت منتشر شود .

انتشار ماژول WBI Fullscreen slideshow

با سلام خدمت کاربران محترم . امروز گروه برنامه نویسی وب ایرانیان اولین ماژول خود برای جوملای 2.5 و 3 منتشر کرد . این ماژول اسلایدشو با قابلیت نمایش تصویر , ویدئو و نقشه می باشد و بصورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است و در لینک زیر می توانید جزئیات آن را مشاهده و دانلود نمایید .

ماژول WBI Fullscreen Slideshow