تلفن تماس : 02122475019

حساب کاربری

لطفا صبر کنید ...
×

6 ویژگی جدید در جوملا 3.7

جوملا 3.7

توسعه‌دهندگان جوملا به سختی روی جوملا 3.7 کار می‌کنند و تغییرات جالبی را مطرح کرده اند.
در این پست، قصد دارم تا پیش‌نمایش 6 ویژگی جدید را که می تواند به جوملا 3.7 اضافه گردد، بیان نمایم.
ما حتی در فاز اول از توسعه 3.7 نیز نیستیم و بنابراین چیز دقیقی هم وجود ندارد. مطمئنم که توسعه‌دهندگان، فیدبک‌های بیشتری را دوست دارند و در حال تست روی چنین ایده‌های بزرگی هستند.

ادامه مطلب...

چرا جوملا را برای وب سایت تجارت الکترونیکی خود انتخاب کنید

جوملا  وبسایت تجارت الکترونیک

در حالی که سیستم‌های مدیریت محتوا، بار مرتبط با ساختِ یک وبسایت، بویژه در خصوص یک مورد تجارت الکترونیکی را کاهش می‌دهند، انتخاب سیستم درست به خودی خود اصمیمی بسیار سخت است.  سه سیستم مدیریت محتوایی که هر کارآفرین تجارت الکترونیک باید مدنظر قرار دهد در دنیای سیستم‌های مدیریت محتوا بسیار معروفند و کارآفرینان تجارت الکترونیک معمولا در پایان یکی از این سه سیستم را برای وبسایتشان انتخاب می‌کنند. جوملا به دلیل عملکردش، آسانی استفاده از آن، انعطاف‌پذیری و توانایی‌اش برای انتقال یک تجربه تجاری آنلاین کامل بهترین آنهاست.

ادامه مطلب...

تجربه کاربری جوملا

تجربه کاربری جوملا

در طی سال گذشته مشخص شد که تجربه کاربری بهتر (UX) مورد تقاضای جامعه ما قرار گرفته است. ما معتقدیم که UX برای آینده جامعه جوملا حیاتی است و به عنوان فرصتی برای بهبود پلتفرم خود به آن نگاه می‌کنیم در حالی که جامعه خودمان را به اشکال جدیدی گردهماوری می‌کنیم. ما چند ماه ابتدایی سال 2016 را بازسازی تیم JUX پرداخته‌ایم و از شما هم می‌خواهیم که در این کار سهیم شوید!

ادامه مطلب...

5 عنصر برای محتوای وب عالی

محتوای وب

برای ورود به بازار آنلاین، باید محتوای وب عالی داشت، اما چگونه می توان اطلاعاتی را فراهم کرد که برجسته باشند؟ اگر در حال توسعه یک وبسایت هستید، اینها پنج عنصر هستند که محتوای وب استثنائی ایجاد می کنند:

ادامه مطلب...

با Joomla یک سایت عضویت موفق بسازید

عضویت جوملا

اعضای شما چه می خواهند؟ مهم است که آنچه که اعضای شما می خواهند را ارائه دهید، نه آنچه که نیاز دارند. با من بمانید و من آن را توضیح خواهم داد.
در طول این دوره از این سری ما بحث کردیم که چرا شما باید یک سایت عضویت داشته  باشید، چگونه شما ممکن است آن را تشکیل دهید، اشتباهاتی که باید از آنها خودداری کنید و برخی سناریوهای استفاده خاص از سایت های عضویت. با این حال، اگر سایت شما موفق نباشد، هیچ کدام از این موارد اهمیتی ندارند.

ادامه مطلب...

5 راه آسان برای بهبود طراحی وب شما

بهبود طراحی وب شما

رنگ ها، تصاویر، و فونت هایی که شما استفاده میکنید (یا استفاده نمیکنید) و چگونگی طرح بندی وب سایت شما میتواند تفاوتهایی بین موفقیت (نرخ های خروج، نرخ دفع کاربر، و تبدیل بالا) و شکست (فروش کم، واگذاری بالا) را ایجاد کند. درحالیکه روند طراحی وب بوسیله تعداد زیادی از تم هایی که شما بسادگی میتوانید آنرا دانلود و استفاده کنید، ساده شده است، هنوزهم برخی از تنظیمات برای گرفتن بیشتر قالب ها ضروری است. چه شما در حال طراحی یک وب سایت پورتفولیوی ساده برای سرویس های کارمزدی و یا یک وب سایت تجارت الکترونیک باشید، فاکتورهای زیر را درنظر بگیرید.

ادامه مطلب...

6 ایده برای طراحان وب در طراحی واکنش گرا

ظهور دستگاه های موبایل از جمله تلفن های هوشمند، تبلت ها، و ابزارهای دیگر با اندازه صفحات، رزلوشن، و نسبت ابعاد مختلف چالشی جدید برای طراحان وب ایجاد کرده است. طراحی وب واکنش گرا ارتباط چندانی با طراحی یا زیبایی سایت ندارد، بلکه تلاشی است برای اطمینان از اینکه کارایی های مختلف از کاربرد وسایل مختلف تا جستجو در وب سایت ها تامین می شود. طراحان از استراتژی های مختلفی برای حل این مسئله استفاده می کنند، از جمله استفاده از شبکه بندی موزون که مولفه های صفحه را در واحدهای متناسب سایزبندی می کند. جدا از رویکردی که استفاده می کنید، فاکتورهای زیر را نیز باید بخاطر داشته باشید:

 

ادامه مطلب...

5 دلیل برای داشتن یک وبسایت واکنش گرا

در طول سالها، همگی ما به طور روز افزون از اهمیت حضور آنلاین در شکل یک وبسایت آگاهی یافته ایم. مخصوصا و کسب و کارها باید از داشتن یک وبسایت خوب و با طراحی خوب اطمینان حاصل کنند تا به جای اینکه عقب بیفتند، بتوانند بر یک اساس منطقه ای، ملی، یا جهانی رقابت کنند.
با این وجود، در حالی که بسیاری از کسب و کارها برای پیشرفت شرکت های خود، وبسایتهایی به راه انداخته اند، هنگامی که نوبت به داشتن وبسایت واکنش گرا می رسد، بسیاری به سختی به خود تکانی می دهند. همانطور که در زمان معرفی وبسایتهای استاندارد نیز چنین شد، بسیاری از کسب و کارها نگران داشتن سایت واکنش گرا بوده و نسبت به ارزش سرمایه گذاری زمانی و پولی در آن مطمئن نیستند.

 

ادامه مطلب...